top of page
unnamed.jpg

/

İletişim
& Bilgi

Hakkımda

1992 yılında Osmaniye’de doğdum.
İlk çocukluk yıllarımı -ilköğretim ve orta öğretim-Osmaniye’de tamamladım.
2011’den itibaren üniversite hayatım başladı.
Uşak Üniversite Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümüne 2014’e kadar Uşak’ta devam ettim.2014 ‘te Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümüne geçiş yaparak Lisans Eğitimimi tamamladım.7 yıl boyunca faal olarak Özel Gereksinimli Bireylere öğretmenlik yaptım.
Çocukluğumdan başlayan sorgu mekanizmam üniversite dönemimde iyice artmıştı.
Sorgularım Evren ,Tanrı ,İnançlar ,Ölümün imkansızlığı ve Reenkarnasyon vs …alanında beni araştırmaya ve bilgiyi aramaya,bilginin peşinden gitmeye itti .
Yolculuğum ilk olarak 2018 yılında Kozmik Enerji Şifa Terapisi ile tanışarak başladı.Ve akabinde Astroloji Eğitimlerim başladı.Leb-i derya 2 ilim üzerine eğitimlerimi yıllarca sürdürdüm.
Anladım ki Gerçeğin Ötesinde kendimle buluşmuştum.
Vardığım nokta şuanda 7.Seviye Kozmik Enerji Magisterlığıdır.Aynı zamanda Kozmik Enerji Hutta Blok Terapistiyim.Hem bireysel şifa terapileri hem de Eğitmenlik yapmaktayım.
Astrolojide Uzmanlaştığım alan ise Reenkarnasyon Astrolojisi ve Hermetik Astroloji branşlarıdır.Ağırlıklı olarak en çok kendimi bulduğum ve rahat ifade ettiğim alanlardır.Bireysel danışmanlıklara ve Eğitimlere devam etmekteyim.

İletişim

  • Black YouTube Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

Teşekkür ederiz..

bottom of page