top of page

/

KOZMİK

KOZMİK ENERJİ ŞİFA TERAPİSİ NEDİR?

 

V.PETROV tarafından geliştirilen ve insanın biyoenerji bilgi alanı üzerinde koruma, temizlik ve şifalandırma yapan öğretinin adıdır.

Günümüzde keşfedilmiş olan 200 frekans “kanal” olarak adlandırılır. Bu kanalların her biri değişik titreşim ve özelliklere sahiptir. Bu kanallar 2500 yıldır Hindu Yogistler ve Tibet Şamanları tarafından kullanılmaktadır. Çeşitli hastalıklar üzerinde güçlü etkiye sahiptir. Sadece şifa vermekle kalmaz her insanın enerji alanında bulunan ağır negatif enerjiyi temizlemekte ve yüksek bir koruma sağlamaktadır. Kişinin hayatında problem yaratan tüm konuları ve negatif enerjiyi temizlediği için ortadaki problemi çözmeye yardımcı olurken kişinin hayatında büyük değişim ve dönüşüm yaşatır.

 

Kozmik Enerji Şifa Terapisi hangi alanlarda kullanılır?

 

Kozmik enerji kanalları vücutta kas, sinir sistemi, kemik-iskelet sistemi, kan sistemi üriner- üro genital, sinir sistemi üzerinde çalışır. Psikolojik rahatsızlıklar, stres, migren, mide problemleri, depresyon, romatizma, artrit, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, tiroit problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri vb. Sadece çalışma alanlarından bir kaçıdır. Etkili olduğu alanlar sınırsızdır.

 

Kozmik Enerji Şifa Terapisi nasıl yapılır?

 

Kozmik Enerji Bütüncül (holistik) şifa ilkesiyle çalışır. Tek bir problemli bölgeye veya Organ üzerinde çalışılmaz. Bunun geçici bir çözüm olduğuna inanılır ve bütünsel şifa amaçlanır. Yani hastalık ne olursa olsun bütünsel iyileşme sağlandığından dolayı şifa kaçınılmaz olur.

 

Bütüncül şifa ilkesinin içerisinde beden, ruh, duygu ve zihnin yer alır. Bu alanların birbiri arasındaki enerji akışında oluşan negatif etkiler hastalıklara neden olmaktadır. Kozmik Enerji Uygulayıcısı terapi sırasında KOZMİK KANALLARIN enerjisini şifayı talep eden kişiye aktarır. Her insan kendini iyileştirecek güce sahiptir. Kozmik Enerji Uygulayıcısı KOZMİK KANALLAR ve şifayı talep eden kişi arasında köprü vazifesi görür ve şifaya sadece aracılık eder.

 

Terapiler uzaktan veya yakından uygulanabilir. Etkisi fark etmeksizin dünyanın başka bir ucundaki kişiyle bile çalışılır.

Hermetik Astroloji Seansı için Danışmanlık hizmetlerimize göz atabilirsiniz

bottom of page