top of page
Adsız (1024 × 1024 piksel) (1920 × 980 piksel) (980 × 1920 piksel) (1).png

Doğru yerdesiniz!
Kozmik Akademi

Doğum haritanızla çalışan Koruyucu Meleklerle tanışın!

Elbette Koruyucu Melekler, burçlarına bakmaksızın herkesin yardımına koşarlar. Ancak ilişkili oldukları burçlara özel çalışmaları vardır. Üstelik bu çalışmalar, sadece Güneş burçlarıyla sınırlı değildir. Doğum haritanızdaki gezegenlerin (Ay, Merkür, Venüs, Mars ve Yükselen burcunuz) de hangi burçlarda olduğuna göre, birden fazla  Meleğin size desteği söz konusudur.

Merak ediyor musunuz? Doğum Haritanıza göre hangi gezegenlerin etkisi altındasınız? Bu gezegenlerle ilişkili, hangi Melekler sizinle özel çalışıyorlar? Tıpkı koruyucu melekleriniz gibi, sizinle birlikte olan bu Melekler kimler? Haritanıza göre güçlü olduğunuz noktalar neler? Gölgedeki taraflarınız neler? Koruyucu Meleklerinizin gölgedeki yanlarınızı iyileştirmeniz için size özel destekleri neler? Bu bilgilerle, sadece kendinizi değil, sevdiklerinizi de daha iyi anlayabilmek hayatınızı nasıl değiştirirdi?

Kozmik Akademi ile kişiliğinizi, ilişkilerinizi, ruh hallerinizi, enerji döngülerinizi ve hatta yaşamınızın amacını anlayabilmeniz için ortaya çıkarıyor.

Astroloji ve Meleklerle birlikte çıkacağınız, yepyeni ve nefes kesici bir seansa hoş geldiniz!

Melekler astroloji herhangi bir kişisel gelişim alanı değildir.

Özel uygulamalar yoluyla gerçekleşmektedir.

bottom of page