top of page

18 HAZİRAN YENİ AYI

YENİ AY'IN ETKİSİNİ HERMETİK OLARAK YORUMLUYORUM.

GEÇMİŞ DENEYİMLER (mors)

Bu kısımda bize eşlik edecek ata ruhu mors olarak karşımıza çıkıyor. mors bize yeniaydaki ikizler enerjisinin 12.ev görünümüyle hayatımızda vaat edilen sözlerin yerine getirilmediğini anlatıyor.Birçok kere kulakların olmaması gereken yerde olmadık zamanda duyulmadık sırları duydu ve işitti.hatta bazılarına sen aracılık ettin .o kadar çok sır saklandı ve bir çoğu gerçeği yansıtmıyordu.Sen bu bilgi kirliliğinin sularında yüzerken aslında en falsoyu kendine yaptın. Susman gereken yerde konuştun ,konuşman gereken yerde fazla sustun.

geçmişten dersler aldıysan şuan sana fısıldanan bir çok şeyin ve bilginin aldatıcı olup olmadığını anlamaya çalışırsın.zihnin geçmişte yapamadıklarında ve bunlara yüzeyselce bakıyorsun bir çare arıyorsun .

GELECEK DENEYİMLER (karga)

geleceğin bize sunduklarını Karga ata enerjisi olarak karşımıza çıkıyor.saturn ve merkür karesi ile karga zihnin geçmişte yaşadıklarını anlayıp gelecek ile ilgili bir plan yapma çabası içerisinde olduğunu gösteriyor.Evdeki hesap çarşıya uymayabilir.

o verdiği sözü tutmayabilir veya sen şuan karar verip almış olduğun sorumluluğun ciddiyetini yönetmekte zorlanabilirsin.Zekana güvenmekle haklı olabilirsin fakat şu aşamada duyduğun gördüğün ve konuştuklarına 2 kez ayar çekmek zorunda olduğunu hatta olabildiğince somut bir zihin yapısında algı çalıştırman gerektiğini söylüyor.Bu gökyüzü kendi kendini cezalandıran bir insanın zihnini anlatıyor.Umudun elzem olamayışı söz konusu.

ŞİMDİYE UYUMLANMASI GEREKEN ÖZELLİKLER(beyaz gergedan)

GEçmiş gelecek denilen şey şimdiki davranışlara entegre edilirse kriz yönetilebilir.Şuana entegre edilmesi gereken ata enerjisini beyaz gergedan temsil ediyor. Sonsuz bir savaşçı olan gergedan en büyük gücümüzü plutona ve marsa atfetti.

şuanda olup biten herşeyden güç almamız gerektiğini , yer çekimi ile olan ilişkimizin ne denli iyi ne denli değil aşılacak krizin buna bağlı olduğunu söylüyor.yani yeterince huzurda kalmayı öğrenmelisin diyor. marsın savaşçı yönü plutona doğru akarken davranışların ve harekete geçme şeklimizin dünyanın nimetlerinden faydalanarak aşırı hassas ve naif bir o kadarda kendinden emin dik durulmalıdırın mesajını veriyor.plutonun yıkım gücünü değil yaratıcı gücünü kullanın .Tek gerçeğin şuan olduğunu hatırlamamızı istiyor.sessizce içe dönmenin ve sabit ilerlemenin gerekliliğini bize öğretiyor.Bu denli topraklama etkisi isteyen bu gökyüzünde bazen doğada bulunmak dünyaana ile olan bağlantınızı güçlü tutacaktır.


Oğuzhan ASLANKURT

Hermetik Astrolog/Zoroaster

38 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


Senem Güler
Senem Güler
Jun 14, 2023

Payıma düşeni aldım kabul ettim . Varlığına şükür cancağızım 😘🙏

Like
bottom of page