top of page

AY DÜĞÜMLERİ KOÇ VE TERAZİ AKSINDA

Değerli dostlarım ,Ay düğümleri Koç ve Terazi aksına 17 temmuz 2023 tarihi itibariyle yeni deneyim alanına geçiş yaptı.

18 ay boyunca yeni deneyim alanları ve kapıları açılıyor.

Ay düğümleri karmik olarak olarak ruhun tekamülünde önem arz eden konuları ve ilerleme yönünü anlatır.

Ruhun miras aldığı deneyimlerin akış yönü yine burası ile ilgiyken Gad(güney ay düğümü) bilinçdışı alanını temsil ederken ;Kad bizlerin bilinçli olan yanını temsil eder.

Demek oluyor ki Gad Terazi burcunda ilerlerken yaşam alanlarımızda ilişki,evlilik,adalet temaları bilinç dışı alanından yayın yapacak.Varlığın bilinçli yönü Kuzey Ay düğümü iken Kuzey Ay düğümünün Koç burcunda olduğunu unutmamak gerekir. ilk itilimler olan mars'ın bilinçdışı seviyesinde çalıştığını da belirtmek isterim. Her ne kadar ruhun deneyimi bilinçdışı alanından bilinç alanına doğru akıyor görünsede yönetici olan mars'ın bilinçdışı gezegeni olması dolayısıyla hareket mekanizmasında bilinçsiz güdüler kendini gösterecektir.

burada dikkat edilmesi gereken husus tam olarak şudur:

Attığın adımlarda ilişkideki dinamikleri bozmamak demektir. Bağımlı bir ilişki modelindeysen sen demekki en büyük adaletsizliği kendine yapıyorsun. Uzlaşmacı olmak ilişkilerde kendini feda etmek demek değildir. kendi hakkına girdiğin ve denge kurarken dengesizlik yarattığın hangi yaşam alanın varsa şimdi o alanlardan özgürleşip kendine doğru adım atma zamanı. Girişim ve mücadele ruhunun artışı söz konusu olacaktır. hem eril hem de dişi prensiplerde davranışların sert ,acımasız,düşüncesiz veya aşırı olma hali içerisinde olmamalıdır. Yanlış eylemler ilişkide yanlış sonuçlar doğuracaktır.

KUZEY VE GÜNEY AY DÜĞÜMLERİ BOĞA AKREPTE İKEN DİBİN DİBİNİ GÖRDÜN.En karanlık ve gölgeli hatta korku dolu yönlerinle yüzleştin. Şimdi yaşam alanına doğru yeni bir nefes almaya çıkıyorsun..Akrep-boğa alanından aldığın bilgeliği ve şifayı şimdi kendine ve ilişkilirine aktarma zamanı. Şimdi Kendi yaşamının yapı taşlarını bulma zamanı .40 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page